http://www.acantha.be/over-ons/propraesidia/

Praesidium ’16-’17

Praeses: Mikel Nachtergaele
Vice Praeses: Arno Fonteyn
Penningmeester: Jasmien Vermoesen
Schachtentemmer: Michelle Feys
Zedenmeester: Frédérique Haemers
Cantor: Eli Melsens
Sport en cultuur: Kim de Groof
PR intern: Hanne Rodrigus
Feest: Ad Interim
PR extern: Annelie Arnou

Praesidium ’15-’16

Praeses: Jolly Ellegeest
Vice Praeses: Brian Van de Maele
Penningmeester: Mikel Nachtergaele
Schachtentemmer: Christine Van Belle
Zedenmeester: Kenneth Van de Gucht
Cantor: Eli Melsens
Sport en cultuur: Lise van de Kerkhof
PR intern: Anneleen Vermeulen
Feest: Jasmien Vermoesen

Praesidium ’14-’15

Praeses: Brecht Rogiers
Vice Praeses: Brian Van de Maele
Penningmeester: Nina Saelens
Schachtentemmer: Veronique Van Der Gucht
Zedenmeester: Rani Tytgat
Cantor: Jolly Ellegeest
Sport en cultuur: Jonas De Corte
PR intern: Seppe Hazenbosch
PR extern: Maartje Vander Minnen
Feest: Kenneth Van de Gucht

Praesidium ’13-’14

Praeses: Anouk Van Hootegem
Vice Praeses: Brecht Rogiers
Penningmeester: Jochen Baes
Keizer Schachtentemmer: Evi Wauters
Keizer Zedenmeester: Tanika Van den Brempt
Cantor: Jolly Ellegeest
Sport en cultuur: Brian Van de Maele
PR: Anneleen Vermeulen
Feest: Melissa Focquet
Lustrumleider: Marion Deconynck

Praesidium ’12-’13

Praeses: Tanika Van den Brempt
Vice Praeses: Anouk Van Hootegem
Penningmeester: Marion Deconynck
Schachtentemmer: Evi Wauters
Zedenmeester: Alexis Leenders
Cantor: Gregory Mertens
Sport en cultuur: Hannelore Hamerlinck
PR: Brecht Rogiers
Feest: Wendel D’Hondt

Praesidium ’11-’12

Praeses: Stephanie Rottier
Vice Praeses: Anouk Van Hootegem
Penningmeester: Bart Moeyaert
Schachtentemmer: Evi Wauters
Zedenmeester: Tanika Van den Brempt
Cantor: Gregory Mertens
Sport en cultuur: Hannelore Hamerlinck
PR: Tim Choin
Feest: Rebecca Vandermeersch

Praesidium ’10-’11

Praeses: Bert Dehu
Vice Praeses: Stephanie Fiers
Penningmeester: Isaura Christiaens
Schachtentemmer: ad interim
Zedenmeester: Tanika Van den Brempt
Cantor: David Bonne
Sport en cultuur: Hanne Debruyne
PR: Galo
Feest: Olli

Praesidium ’09-’10

Praeses: Joris Van der Leest
Vice Praeses: David Bonne
Penningmeester: Bert Dehu
Keizer Schachtentemmer: Valerie
Zedenmeester: Stephanie Fiers
Cantor: Stephanie Rottier
Sport en cultuur: Bart Van Hoecke
PR: Robrecht

Praesidium ’08-’09

Praeses: Angéline Pieters
Vice Praeses: David Bonne
Penningmeester: Jully De Beule
Schachtentemmer: Zoé
Zedenmeester: Stephanie Rottier
Cantor: Els Vd W
Sport en cultuur: Joris van der Leest
PR: Karen
Web: Tine
Lustrumleider: Robrecht

Praesidium ’07-’08

Praeses: Els Vd W
Vice Praeses: Angéline Pieters
Penningmeester: Kim Scheerens
Schachtentemmer: Robrecht
Keizer Zedenmeester: Anthony Modde
Cantor: Inez Eens
PR: Alex Evers
Sport en cultuur: Sofie Veramme
Web: Tine Soutaert

Praesidium ’06-’07

Praeses: Inez Eens
Vice Praeses: Fien De Groote
Penningmeester: Christof Vandamme
Schachtentemmer: Valerie
Zedenmeester: Anthony Modde
Cantor: Frank Dambre
PR: Els Vd W
Sport en cultuur: Angéline Pieters
Web: Eline Versprille

Praesidium ’05-’06

Praeses: Xavier Vancauwenberghe
Vice Praeses: Pieter-Jan Hollevoet
Penningmeester: Jully De Beule
Schachtentemmer: Valerie
Zedenmeester: Anthony Modde
Cantor: Steve Petit
Sport en cultuur: Kim Scheerens
PR: Fien De Groote
Web: Eline Versprille

Praesidium ’04-’05

Praeses: Steve Petit
Vice Praeses: Frank Dambre
Penningmeester: Hélène Vancoppenolle
Schachtentemmer: Inez Eens
Zedenmeester: Anthony Modde
Cantor: Eline Versprille
PR – Cultuur: Pieter-Jan hollevoet
PR: Xavier Vancauwenberghe
Sport: Ciska Lievens

Stichters ’03-’04

Praeses: Steve Petit
Vice Praeses: Frank Dambre
Penningmeester: Hélène Vancoppenolle
Schachtentemmer: Inez Eens
Cantor: Eline Versprille
PR: Bart De Jaegher
Sport: Ciska Lievens

Meters & Peter

Mounia Gougni
Maarten Boucquez